3 טעויות מרגיזות שכלות עושות בעת בחירת שמלת הכלה (ומה צריך לעשות במקום)

3 טעויות מרגיזות שכלות עושות בעת בחירת שמלת הכלה (ומה צריך לעשות במקום)

כשזה מגיע לבחירת שמלת הכלה – אף אחת לא רוצה לטעות ולהסתכן באכזבה שתלווה אותה לאורך כל הערב המיוחד בחייה… אלא שבחירה לא מוצלחת של שמלה, בין שמדובר בשמלה לא נוחה, או בשמלה שלא מתאימה לגופך ולאישיותך, עלולה לקלקל את הערב כולו, במיוחד, כאשר עיני כל האורחים נשואות אלייך.

האם את יודעת איזו שמלה את רוצה ואיזו שמלה תחמיא לך במיוחד? האם את  יודעת מה ואיפה לחפש, כדי להבטיח בחירה מוצלחת באמת? במאמר שלפניך תמצאי 3 טעויות מרגיזות במיוחד שכלות עושות בעת בחירת השמלה לחתונה, וכמובן מה צריך לעשות במקום, כדי להגיע לחופה במיטבך. מוזמנת לקרוא ולשתף את חברותיך.

 

שמלת כלה מוצלחת, היא חלק בלתי נפרד ממסיבת חתונה מוצלחת ובלתי נשכחת. הנה 3 הטעויות שכלות נוטות לעשות כשהן בוחרות שמלה לאירוע, ומה כדאי לעשות כדי שלך זה לא יקרה….

הטעות הראשונה – להשאיר את בחירת השמלה לרגע האחרון

להשאיר את השמלה לרגע האחרון זו טעות ענקית, שעלולה לגרום לך אי נוחות רבה לאורך כל הערב…..

לכאורה, יש המון סלוני כלות והיצע עצום של שמלות כלה, ושל מעצבי שמלות כלה, אבל אם לא השארת לך די זמן להתלבטות, ולהתעמקות בפרטים הקטנים שעושים את ההבדל הגדול, אם לא לקחת מרווח זמן מספיק כדי לחפש ולמצוא את שמלת חלומותיך – את עלולה להתפשר, בסופו של דבר, על שמלה סתמית, מן המוכן, עם גימור פשוט ואיכות ירודה, כי בלחץ הזמן, אנחנו נוטים לקבל החלטות שגויות ולעשות בחירות לא נכונות.

את לא רוצה שזה יקרה לך…

אז מה כדאי לעשות?

הפתרון הוא מאוד פשוט. לתת לבחירת השמלה ועיצובה את מלוא הזמן הדרוש, כדי שאפשר יהיה להקדיש את מלוא תשומת הלב לכל פרט ופרט, בדיוק כמו שחלמת, בדיוק כמו שמגיע לך.

בגדול, תהליך ההיכרות, בחירת הדגם והתפירה, כולל מדידות ושינויים , נמשך כחודשיים, אם הכל מתנהל על פי התכנון. אבל מניסיוני הרב (רק 30 שנה בענף…), חשוב לפנות לא פחות מ-3 חודשים, כדי שהכל יתנהל בנינוחות ובהנאה (והנאה היא חלק חשוב

מתהליך הכנת השמלה).

חשוב לך – חשוב לי

אם תשאירי את זה לרגע האחרון, את עלולה להיכנס ללחץ, לוותר על מרכיבים חשובים בדרך, ולא לאפשר לעצמך להגיע לערב בגדול לבושה כמלכה, בשמלת חלומותיך.

הטעות השנייה – לבחור שמלה שלא נתפרה במיוחד בשבילך

לבחור שמלה שנתפרה במיוחד עבור מישהו אחרת, ולא עבורך, ורק לשנות כמה תפרים פה ושם…. זו טעות לא פחות קריטית, שעלולה להעיב על שמחתך בערב החתונה ולפגום במראה המושלם שלך.

שום שמלה שלא נתפרת במיוחד עבורך, על פי המידה האישית שלך ובהתאמה מושלמת לגזרה הייחודית שלך ולמי שאת, לעולם לא תחמיא באותו אופן, כמו שמלה שעוצבה בדיוק לפי מידותייך.

דמייני לעצמך, למשל, שמלה שעוצבה לכלה עם חזה גדול…. ואיך היא תיראה על כלה עם חזה קטן? או להיפך… גם אם יושקעו שעות רבות בתיקון, זה אף פעם לא ייראה כמו שמלה שעוצבה מלכתחילה למידות הנכונות.

אז מה כדאי לעשות?

הפתרון הוא מאוד פשוט. אל תתפשרי! את לא מתחתנת כל יום…. ובחתונה שלך את רוצה להיות מלכת הערב, לא פחות. על כן אין קיצורי דרך. חשוב לבנות את השמלה על פי מידותיך האישיות, בתהליך עיצוב מקצועי של “הוט קוטור”, כדי שהשמלה תהייה מדהימה, נוחה ואיכותית, ותעטוף אותך בקסם לאורך כל הערב.

הטעות השלישית – לבחור שמלה בלי להתייחס לאישיות שלך

לבחור שמלה יפה ואפילו מרהיבה, שאינה מבטאת את מי שאת, ונראית עליך כמו תחפושת פורים, או כמו מישהי אחרת, זו טעות גדולה, שעלולה ללוות אותך שנים אחר כך, באלבום התמונות , בווידאו, ובזמן אמת באולם במבטים הנבוכים של האורחים….

לפני שמתחילים לדבר על השמלה, על הבד, או על הגימורים, חשוב תחילה להבין מי את ומה מתאים לאישיות שלך. שמלת כלה היא לא סתם עוד שמלה… שמלת כלה היא אמירה, היא גולת הכותרת של הערב הנפלא והיחיד בחייך.

היא חייבת להציג אותך במיטבך, אחרת את עלולה להיראות ולהרגיש לא שייכת, לא נינוחה, ואפילו מגוחכת….

אז מה כדאי לעשות?

הפתרון הוא מאוד פשוט. לפני שאת מתמסרת למדידות ולמחמאות…. את רוצה שיקשיבו לך ולרצונותיך בשיחה נינוחה ומעמיקה, שיכירו מי את ומה חשוב לך, מה הערכים שבהם את דוגלת, מה נחשב ויפה בעיניך ואיך את רואה את עצמך בחלומותיך. רק בשיחה אינטימית כזו ניתן להבין מה את אוהבת ומה מייחד ומבדיל אותך, ואז ורק אז, להתאים את השמלה אלייך ולא אותך אל השמלה.

לסיכום:

כמו שיכולת ללמוד מהמאמר, יש  3 טעויות שכלות עושות בעת בחירת השמלה לערב הגדול, והן עלולות לגרום לאכזבה רבה מהערב כולו. כדי שלך זה לא יקרה, קחי לעצמך טווח זמן הולם לחיפוש ותכנון השמלה המושלמת, בחרי מעצבת מנוסה ומקצועית שתדע לתפור את השמלה במיוחד בשבילך ועל פי מידותיך הייחודיות… ולא פחות חשוב, כשאני מדברת על מידות אישיות – אני מדברת לא רק על מי שאת מבפנים ואיך שאת רוצה להיראות מבחוץ, אלא על מיומנות מקצועית נרכשת של הפרופורציות הנכונות, שיבטיחו את השמלה שתהלום אותך בצורה המיטבית ותאפשר לך לשלב נוכחות עם נינוחות כדי להיות ולהרגיש מלכת הערב – מתחילתו ועד סופו.

עכשיו את

מה הדברים שחשובים לך בשמלת הכלה שלך? למה היית ממליצה לכלות כמוך, שנמצאות בחיפוש אחר השמלה “האחת”, לשים לב במיוחד? אנא שתפי אותנו בתגובות, פה למטה, כדי שכולנו נוכל ללמוד גם מניסיונך ולתת מענה טוב יותר לכלות שבדרך.

ומה עכשיו

אם את, או חברה טובה שלך, מתכוננות לחתונה ורוצות עוד עצות טובות ומועילות לבחירת השמלה המתאימה והיפה מכולן, אני מזמינה אותך להוריד מדריך בזק שכתבתי במיוחד בשבילכן: “מתחת להינומה”- הסודות שאף מעצב לא יגלה לך בדרכך לשמלת כלה מדהימה כמוך – באהבה ולגמרי בחינם. להורדת המדריך – לחצי עכשיו על הקישור  – והמדריך המועיל, שיעזור לך למצוא את שמלת חלומותיך, כבר בדרכו לתיבת המייל שלך.